Search
Close this search box.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Nevatek, endüstriyel proses enstrümantasyonu alanında uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. Bu alanda edindiğimiz 15 yıllık deneyimimizle ve dünya çapında kendini kanıtlamış güçlü partnerlerimizle müşterilerimize basınç, sıcaklık, seviye, akış ölçümü enstrümanları, kalibrasyon ürünleri ve vanalar ile ilgili en uygun ve güvenilir çözümleri sunmaktayız.

Firmamızın ana hedefi, projelerinin her aşamasında müşterilerine eksiksiz çözümler sunmaktır. Saha araştırmalarından ürün tedariğine, devreye almadan ve satış sonrası bakım hizmetlerine kadar komple çözümler sunmaktayız.

Deneyimli mühendis kadromuz, her proje için özel bir yaklaşım benimsemekte ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Sunduğumuz çözümler, müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır.

Kaliteli Ürünler, Profesyonel Hizmet

Kaliteli Ürünler

Dünya çapında kendini kanıtlamış güçlü partnerlerimiz ile işletmenizin verimliliğini artıracak yüksek kaliteli ürünler sağlamaktayız.

Profesyönel Hizmet

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla tüm süreçlerimizde profesyönel hizmet anlayışımız ile her projeye titizlikle yaklaşmaktayız.

Geleceğe Emin Adımlarla

Yılların Tecrübesi

Deneyimli mühendis kadromuz ve uzun yıllar sahada edindiğimiz bilgi, beceri ve deneyimimiz ile her proje için özel çözümler sunarak proseslerinizi iyileştiriyoruz ve geliştiriyoruz.